کدخبر : 13536

ویدیویی جنجالی در مورد ماجرای تجاوز تتلو به دختر جوان را در ادامه مشاهده می کنید .

تتلو خواننده زیر زمینی  و منشوری است . تتلو جنجال زیادی در فضای مجازی ایجاد کرده بود . لایو ها و حرف های زشت تتلو باعث بسته شدن پیجش در اینستاگرام شد . ویدیوی دیده نشده از جنجال تجاوز تتلو به دختر جوان را در ادامه می بینید : 

 

خبرداغ :  روناک یونسی از خواهر جوان و مانکنش رونمایی کرد + عکس جنجالی

 

 

 

* پایگاه خبری رصداقتصادی صحت این خبر را تایید نمی کند .... 

 

خبرمهم : توهم جدید سارا و نیکا جنجالی شد + عکس

 

 

تتلو بستن صفحه شخصی اینستاگرام

هر از گاهی یکی مسئول می‌شود و از بین هوادارانش دختران باب طبعش را انتخاب می‌کندو به خانه اش می فرستند.. شب گذشته هم در اینستاگرامش نوشت، دنبال دختر بین 15 تا 20 ساله است. یعنی زیر سن قانونی!

 

فیلم لو رفته از تجاوز وحشتناک تتلو به دختر 14 ساله / بهمن هم به رومینا اینگونه تعرض کرد! + عکس


 

خبرمهم » انتقام وحشتناک پسر تهرانی از پریسا + عکس

 

بیوگرافی امیر تتلو

 

امیرحسین مقصودلو با نام هنری تتلو Tataloo متولد شهریور سال 1366 در شهر تهران است و اصالتا آذری است. از سال 1382 فعالیت موسیقی را شروع کرد و خیلی زود توانست به شهرت زیادی دست پیدا کند.

 


فیلم لو رفته از تجاوز وحشتناک تتلو به دختر 14 ساله / بهمن هم به رومینا اینگونه تعرض کرد! + عکس

 

تتلو در سال 1390 نخستین آلبوم و در سال 1392 آلبوم تتلیتی را منتشر کرد. او در سال 1397 آلبوم جهنم را منتشر کرد که با استقبال روبرو شد.

 

فیلم لو رفته از تجاوز وحشتناک تتلو به دختر 14 ساله / بهمن هم به رومینا اینگونه تعرض کرد! + عکس

 

 

دستگیری امیر تتلو

 

امیر تتلو در سال 1392 و سال 1393 توسط پلیس ایران و نهادهای امنیتی و اخلاقی بازداشت شد. جرم او ترویج فساد و فحشا بود. گفته می شود که او به قاضی و بازپرس پرونده اش توهین کرده است و باعث شده بود که جرایم او سنگین تر شود.

 


در سال 1398 او در کشور ترکیه بازداشت شد و زمزمه دیپورت او به کشور شنیده می شد. طرفداران در استانبول تظاهرات کردند و البته کمپین هایی برای آزادی او به راه انداختند. او پس از مدتی آزاد شد و جرم او نقض مقررات ویزا بود.

 


فوتبالیست شدن

امیر تتلو پس از انتشار آهنگ مردمان بی عشق از دنیای موسیقی خداحافظی کرد و اعلام کرد که می خواهد فوتبالیست شود. او با بازیکنان تیم پرسپولیس رابطه دوستانه داشت و توانست در چند تمرین تیم پرسپولیس حضور پیدا کند ولی توسط حمید درخشان اخراج شد. پس از این او گفت که می خواهد به تیم راه آهن برود ولی این باشگاه اعلام کرد که از ورود افراد متفرقه جلوگیری خواهد کرد.

 

 

 

 
  آیا این خبر مفید بود؟
  ‍‍‍
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   روی خط رسانه
   بانک و بیمه
   اقتصاد کلان و بودجه
   صنعت و انرژی
   بورس و بازار سهام
   طلا و ارز
   بازار مسکن و راه
   بازار خودرو
   اجتماعی