قتل

قتل نوازاد 18 ماهه در سنندج | جزییات قتل این نوزاد

کدخبر : 22192

رئیس پلیس آگاهی استان کردستان از بازداشت قاتل نوزاد 18 ماهه در سنندج در عملیات ضربتی پلیس، خبر داد.

به گزارش رصد اقتصادی: قتل یکی از جنایت های وحشتناکی که ممکن است هر شخصی مرتکب آن شود. مجرمان از ارتکاب به قتل انگیزه های مختلفی دارند. قتل موضوعی نیست که به راحتی بتوان مرتکب آن شد ولی هر شخصی بنا بر شرایطی که در آن قرار می گیرد مرتکب قتل می شود. مجازات قتل سنگین است و در صورتی که خانواده مقتول رضایت ندهند مجازات آن اعدام است.
سرهنگ عبدالله فاتحی در این خصوص، گفت: با اعلام گزارشی به مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر سرقت طلاجات و مرگ مشکوک نوزاد 18  ماهه در شهرستان سنندج، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع تیم‌های بررسی صحنه جرم و کارآگاهان پلیس آگاهی استان در محل وقوع این حادثه جنایی حاضر و تحقیقات آغاز شد.
رئیس پلیس آگاهی استان کردستان با بیان اینکه گمانه‌زنی‌های غیر مرتبط درباره علت وقوع این حادثه توسط رسانه‌های معاند و موج سواری آنان در این زمینه که هدفی جزء تشویش اذهان عمومی ندارند، گفت: کارآگاهان با انجام تحقیقات فنی و تخصصی از ساختگی بودن موضوع مطلع شدند و با هماهنگی مقام قضایی قاتل را که یکی از نزدیکان دختر بچه بود بازداشت، که در اظهارت خود به قتل اعتراف کرد.
وی گفت: فرد قاتل در تحقیقات پلیسی اذعان کرده به علت فرار از مجازات جرم مرتکب شده، اقدام به ساختن سناریوی سرقت و قتل کرده و از عمل خود ابراز ندامت و پشیمانی کرد.
فاتحی بیان کرد: در صورت روشن شدن دیگر زوایای این پرونده، متعاقبا اعلام خواهد شد، بنابراین شهروندان اخبار موثق را از طریق خبرگزاری‌های رسمی استان کردستان پیگیری کنند.

منبع: تسنیم
آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: