خودکشی

خودکشی فجیع دختر جوان در آژانس هواپیمایی در تهران + عکس

کدخبر : 22657

جزئیات خودکشی دختر جوان در آژانس هواپیمایی منتشر شد .

به گزارش رصداقتصادیخودکشی عوامل مختلفی دارد فردی که دست به خودکشی می زند انگیزه های گوناگونی برای این کار دارد . خودکشی در همه جای دنیا مورد پسند نیست . در ادامه جزئیات خودکشی یک دختر را می خوانید .

دختر جوانی که در آژانس هواپیمایی رگ دستش را زده بود پس از مداوا در بیمارستان حضرت رسول به کام مرگ فرو رفت.

ساعت 18:30 روز سه‌شنبه یازدهم آبان ماه پرسنل   بیمارستان رسول اکرم ص به ماموران پلیس مرگ مشکوک دختر 28 ساله تهرانی را گزارش کردند. به دنبال اعلام این خبر بازپرس ویژه قتل و کارآگاهان پلیس در بیمارستان حضور یافتند و تحقیقات خود را آغاز کردند.

تحقیقات ابتدایی نشان داد، دختر جوان در یک آژانس هواپیمایی پس از بریدن رگ دستش با دوست خود به بیمارستان رسول اکرم ص مراجعه کرده است. این دختر جوان پس از خودکشی نافرجام با وجود پانسمان شدن رگ دستش روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شد.

خودکشی

تحقیقات ماموران پلیس درباره مرگ مشکوک دختر جوان در بیمارستان رسول اکرم ص ادامه داشت تا اینکه مشخص شد، متوفی قبل از بریدن رگ دستش مقدار زیادی قرص مصرف کرده بود و به همین دلیل فوت کرده است.


بیشتر بخوانید : خیانت مهدی قائدی به همسرش در دبی لورفت / خودنمایی همسر مهدی قائدی در دبی


ساعتی بعد، پس از روشن شدن علت اصلی مرگ، بازپرس پرونده پس از پرس و جو از همراه دخترجوان در بیمارستان رسول اکرم ص به ماموران پلیس دستور داد تا درباره انگیزه خودکشی متوفی تحقیق کنند.

بنابراین گزارش، جسد دخترجوان جهت سیرمراحل قانونی به پزشکی قانونی منتقل شد. تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد. / رکنا 

* عکس های این مطلب آرشیوی می باشد ......

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: