پرسپولیس

پرسپولیس به دنبال سرمربی لالیگایی| مذاکره به صورت چراغ خاموش

پرسپولیس به دنبال سرمربی لالیگایی| مذاکره به صورت چراغ خاموش
کدخبر : 64305

اخبار رسیده از باشگاه پرسپولیس حاکی از آن است که جدیدترین گزینه این باشگاه یک مربی سرشناس است که سابقه کار در لالیگا را هم دارد.

به گزارش رصد اقتصادی، باشگاه پرسپولیس قصد دارد بدون حضور دلالان با سرمربی جدید خود و جانشین یحیی گل‌محمدی به توافق برسند.بعد از جدایی یحیی گل‌محمدی، باشگاه پرسپولیس تبدیل به جولانگاه دلالان شده و روزی نیست که یک ایجنت گزینه‌های مربیگری خود را به این باشگاه معرفی نکند. بعد از منتفی شدن حضور برانکو در پرسپولیس، مدیران این باشگاه با گزینه‌های مختلفی وارد مذاکره شدند ولی در چند مورد وقتی نام گزینه‌های مدنظر لو رفت.

ایجنت‌های مختلف به هر طریقی سعی کردند تا گزینه باشگاه را از آمدن به ایران پشیمان کنند تا بتوانند گزینه مدنظر خودشان را به باشگاه پرسپولیس بیاورند.

در کمال تعجب این دلالان در چند مورد هم موفق بودند و حضورشان به دلیل تبیلغ منفی یک عده از ایران و البته باشگاه پرسپولیس منتفی شد. تعدادی دیگر از گزینه‌ها هم با باشگاه برای آمدن به ایران به توافق نرسیدند تا پرسپولیس همچنان بلاتکلیف‌ترین تیم ایران باشد. اخبار رسیده از باشگاه پرسپولیس حاکی از آن است که جدیدترین گزینه این باشگاه یک مربی سرشناس است که سابقه کار در لالیگا را هم دارد.

با این حال پرسپولیسی‌ها به صورت کاملا چراغ خاموش با این مربی وارد مذاکره شدند و نمی‌خواهند اسمی از او به بیرون درز پیدا کند.باشگاه پرسپولیس بدون حضور ایجنت‌های ایرانی، مستقیما با خود این مربی و ایجنت اصلی‌اش وارد مذاکره شدند و حالا منتظر پاسخ نهایی این مربی مطرح هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه