برانکو

برانکو چراغ سبز نشان داد| پروفسور با پرسپولیس به امارات می رود؟

برانکو چراغ سبز نشان داد| پروفسور با پرسپولیس به امارات می رود؟
کدخبر : 64558

برانکو ایوانکوویچ پس از حذف عمان از جام ملت‌های آسیا درباره بازگشت به پرسپولیس صحبت کرد.

به گزارش رصد اقتصادی، برانکو یکی از گزینه های اصلی پرسپولیس برای جایگزینی یحیی  گل محمدی بود، برانکو به پیشنهاد پرسپولیسی هایی که برای مذاکره به قطر رفته بودند پاسخ منفی داد، برانکو ایوانکوویچ اما پس از حذف عمان از جام ملت‌های آسیا درباره بازگشت به پرسپولیس صحبت کرد. تیم ملی فوتبال عمان با کسب تساوی یک - یک مقابل‌قرقیزستان در گروهF از صعود به مرحله حذفی باز ماند تا برانکو ایوانکوویچ پایان تلخی با عمانی‌ها داشته باشد.

فدراسیون فوتبال عمان نیز پس از حذف تیمش با انتشار اطلاعیه‌ای ضمن تشکر از زحمات برانکو اعلام کرد هیچ برنامه‌ای برای تمدید قراردادش ندارد تا اینگونه قرارداد او به پایان برسد.

به نقل از مهر، برانکو ایوانکوویچ که زیر بار تندترین انتقادات از سوی رسانه‌های فوتبالی عمان قرار گرفته است در پایان بازی با قرقیزستان گفت: ما باید مقابل قرقیزستان بازی را می‌بردیم و صعود می‌کردیم اما توپ‌هایمان گل نشد.

او ادامه داد: برای صعود، چوب جادویی ندارم. باید طبق انتظارات پیش رفت. عمان یکی از ضعیف‌ترین لیگ‌های آسیا را داشت اما نباید بازیکنان را تحت فشار گذاشت. من از بازیکنانم تشکر ویژه می‌کنم. آنها زحمت کشیدند.

او با انتقاد از چرخه بازی‌های باشگاهی عمان تاکید کرد: در چندسالی که من بودم هیچ کاری برای پیشرفت بازی‌های باشگاهی نشد. این اتفاق بدی برای فوتبال ملی عمان بود. وظایف من به عنوان سرمربی تیم ملی مشخص است.

برانکو: برگشت به پرسپولیس؟ سوال سختی است!

برانکو سپس در مصاحبه‌ای تلویزیونی با الکاس قطر به پیشنهاد باشگاه پرسپولیس اشاره کرد و گفت: من پیشنهادی را از دوستانم که به قطر آمدند دریافت کردم اما پاسخ آنها را ندادم چون درگیر تیم ملی عمان بودم.

گزینه سرمربیگری پرسپولیس بر خلاف آنچه پیش از این از سوی خودش و مدیران باشگاه پرسپولیس منتشر شده بود درباره احتمال حضورش فقط لبخند رد و گفت: الان سوال سختی است. من قرارداد داشتم اما حالا آزاد هستم.

جملاتی که تفاوت عمیقی با جلسه یک هفته گذشته اش با رضا درویش مدیرعامل سرخپوشان در دوحه قطر داشت تا بار دیگر اسم خود را در بین هواداران این تیم بر سر زبان بیاندازد.

حال باید دید برانکو چه تصمیمی برای حضور دوباره در فوتبال باشگاهی ایران خواهد گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه