پرسپولیس

جلسه اضطراری در باشگاه پرسپولیس برای انتخاب سرمربی| جانشین گل محمدی چه کسی است؟

جلسه اضطراری در باشگاه پرسپولیس برای انتخاب سرمربی| جانشین گل محمدی چه کسی است؟
کدخبر : 64566

دیرعامل باشگاه پرسپولیس قرار است در این جلسه نام دو مربی را برای بررسی نهایی به هیئت مدیره ارائه دهد تا تأییدیه نهایی برای مذاکره و عقد قرارداد با آنها گرفته شود.

به گزارش رصد اقتصادی، انتخاب سرمربی برای تیم پرسپولیس به یکی از نگرانی های اصلی هواداران تبدیل شده است، 18 روز از فسخ قرارداد رسمی پرسپولیس با یحیی گل محمدی می‌گذرد اما هنوز تکلیف سرمربی جدید پرسپولیس مشخص نشده است. اتفاقی که تداوم آن منجر شد تمرینات نیم‌فصل و اردوی خارجی پرسپولیس با هدایت اوسمار ویرا آغاز شود و همچنان زیر نظر این مربی ادامه دارد.

باشگاه پرسپولیس که تاکنون گزینه‌های زیادی برای جانشینی یحیی گل‌محمدی داشته، با هیچ یک از این نفرات به توافق نرسید و به همین دلیل قرار است امشب (جمعه) هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برای تعیین تکلیف سرمربی جدید جلسه اضطراری برگزار کند.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قرار است در این جلسه نام دو مربی را برای بررسی نهایی به هیئت مدیره ارائه دهد تا تأییدیه نهایی برای مذاکره و عقد قرارداد با آنها گرفته شود.

شنیده می‌شود یکی از طرح های پیشنهادی رضا درویش در جلسه هیئت مدیره امروز موضوع سرمربیگری اوسمار ویرا خواهد بود. باید دید خروجی جلسه مهم هیئت مدیره پرسپولیس چه خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه