خودکشی

خودکشی جوان 25 ساله بخاطر نداشتن خودرو

خودکشی جوان 25 ساله بخاطر نداشتن خودرو
کدخبر : 53060

یک جوان 25 ساله به دلیل اختلافات خانوادگی و نداشتن پورشه در خیابان خواجه عبدالله اقدام به خودکشی کرد.

خودکشی یا انتحار عمدی عملی است که در آن فردی با قصد پایان دادن به زندگی خود، اقدام به خودکشی ایجاد صدمه جدی به بدن خود می‌کند. خودکشی به صورت مستقیم یا غیرمستقیم ممکن است انجام شود و در هر دو صورت به شدت مخرب و دردناک است.دلایل خودکشی می‌تواند بسیار متنوع باشد. این دلایل ممکن است به صورت روانشناسی، اجتماعی یا بهداشتی باشد. برخی از دلایل شایع شامل افسردگی، اضطراب، وابستگی به مواد مخدر، مشکلات مالی، مشکلات خانوادگی و مسائل شغلی هستند.اگر شما یا کسی که شما می‌شناسید به فکر خودکشی هستید، لطفاً فوراً با یک پزشک، روانشناس یا مشاور تماس بگیرید. آنها می‌توانند به شما کمک کنند تا از وضعیت خود بهبود پیدا کنید و راه‌هایی را برای مقابله با قصد خودکشی پیدا کنید.

 

یک جوان 25 ساله به دلیل اختلافات خانوادگی و نداشتن پورشه در خیابان خواجه عبدالله اقدام به خودکشی کرد.

دیروز دوشنبه 14 فروردین ماه، جوانی 25 ساله در خیابان خواجه عبدالله به دلیل آنچه که خود اختلاف خانوادگی می خواند، اقدام به خودکشی کرد. این جوان با تنی خون آلود از پنجره طبقه سوم خود را آویزان کرده و با نزدیک شدن هرکس به او تهدید به پرتاب کردن خود می کرد.

این جوان به گفته پدرش و همسایه های حاضر در صحنه دارای بیماری اعصاب و روان بوده و پیش از این، دو ماهی نیز در تیمارستان بستری بوده است. حتی به همین دلیل از سربازی معاف می شود. امروز ساعت 8 صبح نیز بعد از اینکه متوجه می شود پدرش تصمیم به بستری او در تیمارستان را دارد ابتدا خودزنی کرده و سپس از پنجره خود را آویزان می کند.

این جوان 25 ساله در حالی که ابتدا و انتهای کوچه توسط عوامل آتش نشانی بسته شده بود، تا ساعت 12:30 دقیقه با رد شدن هرکسی شروع به شمارش برای پرت شدن می کرد.

همچنین با داد و بیداد می گفت چرا من به عنوان یک جوان 25 ساله نباید یک خودروی پورشه داشته باشم. این در حالی است که با وجود نداشتن هیچ شغلی، پدر این فرد برایش یک خودروی خارجی نیم شاسی خریداری کرده است.

در نهایت نیز با رضایت والدین نیروهای آتش نشانی با حضور 20 نیرو و 4 دستگاه خودرو محل را ترک کردند. کمااینکه رئیس کلانتری منطقه همراه با چندین مامور، دو دستگاه خودروی آمبولانس و یک دستگاه آمبولانس اورژانس اجتماعی در کنار نیروهای آتش نشانی 6 ساعتی معطل شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی