قیمت طلا | قیمت طلا امروز | قیمت طلای 18 عیار

قیمت طلا بازار را شوکه کرد | قیمت طلا امروز | طلا بخریم یا نه؟

قیمت طلا بازار را شوکه کرد | قیمت طلا امروز | طلا بخریم یا نه؟
کدخبر : 53689

در روز دوم هفته قیمت طلا و سکه بازار را بهم ریخت، در این خبر قیمت طلا را بخوانید.

قیمت طلا و سکه امروز نیز مانند روز گذشته کاهش داشت. امروز ۲۷ فروردین قیمت سکه امامی با کاهش قیمت آغاز به کار کرد. قیمت طلا نیز با کاهش قیمت سکه همراه شده است.امروز سکه امامی در کانال 31 میلیون تومان باز شد و در حال حاضر با کاهش بیش از ۱۰۰ هزار تومانی قیمت، به کانال ۳۰ میلیون تومانی برگشت. هر گرم قیمت طلای ۱۸ عیار برخلاف قیمت سکه با افزایش محدود هزار و ۶۰۰ تومانی و با دو میلیون و ۵۱۰ هزار تومان در حال معامله است. قیمت طلای دست دوم اما کاهش دارد و با قیمت دو میلیون و ۴۷۷ هزار تومان داد و ستد می‌شود. تحلیل قیمت طلا در آینده را بخوانید.

قیمت طلا به کجا می رسد؟

قیمت طلا

به گفته رییس اتحادیه طلا و سکه، با توجه به قیمت بالای سکه و طلا در بازار، قدرت خرید مردم به شدت کاهش پیدا کرده است. نادر بذرافشان در گفت‌وگو با خبرگزاری خبرآنلاین با تاکید بر این‌که ما از این شرایط راضی نیستیم، عنوان می‌کند که ما دنبال این هستیم که قیمت‌ها ثبات و حتی کاهش داشته باشد که چرخه و گردش مالی داشته باشیم. این‌که طلا گران شود و مردم هم نتوانند قدرت خرید داشته باشند، خبر خوبی نیست.

وی متذکر می‌شود: دلیل این افزایش قیمت‌ها را باید دولت و بانک مرکزی توضیح دهد و این‌که چه سیاست‌ها و رویکردهایی داشتند که این مسایل به وجود آمده است.

بذرافشان همچنین در تازه‌ترین اظهارنظر درباره وضعیت بازار طلا و سکه می‌گوید: با توجه به این‌که بعضا مردم از بابت تغییر قیمت‌ها نگران هستند، همان‌طور که پیش‌تر نیز توصیه شده است، تاکید می‌کنیم که بخش مهمی از این افزایش‌ها در بازار داخل تحت تاثیر نوسان قیمت‌ها در بازار جهانی است، اما در بازار داخل، قیمت‌ها ثبات نسبی خود را حفظ کرده است.

وی تاکید می‌کند: بر این اساس، در انجام معاملات تردید نداشته باشند و اگر قصد خرید یا فروش سکه و طلا دارند، معاملات خود را انجام دهند و منتظر کاهش یا افزایش خاصی نباشند و اکنون زمانی است که مردم می‌توانند معاملات خود را در رابطه با سکه و مصنوعات طلا انجام دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی