پرسپولیس

دردسر جدید پرسپولیس برای جذب هافبک لیگ برتری | هنانوف قربانی می شود؟

دردسر جدید پرسپولیس برای جذب هافبک لیگ برتری | هنانوف قربانی می شود؟
کدخبر : 64571

مسی‌ها به توصیه دقیقی پیشنهاد جدیدی را به خدابنده‌لو دادند و مدعی شدند اگر پرسپولیس او را می‌خواهد باید یکی از بازیکنان نیمکت‌نشینش که وحدت حنانوف باشد را به آنها بدهد.

به گزارش رصد اقتصادی، انتقال هافبک لیگ برتری به پرسپولیس طولانی شده و حالا شرایط جدیدی در این خصوص مطرح شده است.محمد خدابنده‌لو انگیزه زیادی برای حضور در پرسپولیس داشت و به همین خاطر فردای بازی رفت تیمش با پرسپولیس با حضور در باشگاه مس درخواست رضایتنامه کرد.

او برای اینکه به پیراهن پرسپولیس برسد قرار شد 6 میلیارد از طلبش را به باشگاه مس بخشیده و رضایتنامه‌اش را بگیرد. در این سمت هم باشگاه پرسپولیس اطمینان داد که این پول را در قراردادی که با این باشگاه امضا خواهد کرد، به او پرداخت می‌کند.

اما مسی‌ها بعد از اینکه با سعید دقیقی وارد مذاکره شدند و به توافقاتی با او دست یافتند (حدود دو هفته پیش)، این مربی از آنها خواست مانع انتقال خدابنده‌لو شوند یا حداقل پول بیشتری را طلب کنند.

در این میان مسی‌ها خواستار 10 میلیارد بابت رضایتنامه شدند که باز هم باشگاه پرسپولیس به خدابنده‌لو در این زمینه اوکی داد. با این حال باز هم مسی‌ها به توصیه دقیقی پیشنهاد جدیدی را به خدابنده‌لو دادند و مدعی شدند اگر پرسپولیس او را می‌خواهد باید یکی از بازیکنان نیمکت‌نشینش که وحدت حنانوف باشد را به آنها بدهد.

این درحالی است که حنانوف بازیکن چندپسته و مهمی برای پرسپولیس به حساب می‌آید و به نوعی تنها ذخیره دانیال اسماعیلی‌فر نیز محسوب می‌شود. ضمن اینکه خود وحدت هم دوست ندارد پرسپولیس را ترک کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه