قیمت خودرو

قیمت خودرو گران شد | افزایش دوباره قیمت خودرو همه را شوکه کرد

کدخبر : 24765

قیمت خودرو فضایی شد .

قیمت خودرو در روز های گذشته افزایش داشته است . قیمت خودرو در هفته های گذشته به بالاترین سطح خود رسید و همچنان در حال افزایش است . قیمت خودرو پیش از این بازار کم نوسانی داشت اما یکباره دوباره اوج گرفت . در ادامه جزئیات جدیدی از قیمت خودرو را می خوانید .

افزایش قیمت ها در بازار خودرو و در سومین روز هفته شدت یافته است به طوری که خودروهای پراید و پژو در ۲۴ ساعت گذشته شاهد افزایش قیمت ها بودند.

رصد بازار خودرو حاکی از افزایش قیمت خودروهای پراید و پژو در بازار است به طوری که در بین خودروهای پراید موجود در بازار مدل ۱۳۱ آن در ۲۴ ساعت گذشته یک میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۱۶۷ میلیون تومان در بازار قیمت خورده است.

در بین خودروهای پژو نیز پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۳۲۵ میلیون تومان قیمت خورده است و پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۸ نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰ میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر یک میلیارد و ۴۰ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در این مدت ۱۰ میلیون تومان گران شده است و در حال یک میلیارد و ۹۰ میلیون تومان قیمت خورده است. / خبرآنلاین 

قیمت خودرو

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه